AMBIENT/EVENT

AMBIENT

W chwili gdy tradycyjne nośniki reklamowe stają się niemalże częścią otaczającej nas rzeczywistości, Digital Board dla każdej firmy ceniącej sobie kreatywność i innowacje jest w stanie przygotować i zrealizować nieszablonowy projekt z wykorzystaniem technologii Led, który skutecznie przykuje uwagę widowni.

Pokaż nam swój produkt a my pokażemy Ci jak go pokazać …

 

 


........................................................................................................................................................................................................................................................................

EVENT

Od samego początku istnienia firmy DIGITAL BOARD w naszej ofercie znajduje się organizacja imprez eventowych z wykorzystaniem wielkoformatowych ekranów LED. Proponujemy ekrany reklamowe do indywidualnego wykorzystania.
Nasze telebimy mogą się znaleźć w najbardziej prestiżowych lokalizacjach – przy głównych trasach, w centrach wielkich miast (np. przy dworcu Warszawa Centralna itp.).

Przykłady rozwiązań:

Transmisje z imprez plenerowych i obiektów zamkniętych.Ekspozycje ekranu LED, na którym emitowane są reklamowe materiały Klienta w połączeniu z działaniami z zakresu BTL - sampling, stoiska promocyjne.